محل تبلیغات شما

این ن اضطراب و افسردگی خود را با غذا درمان می کردند. این چیزی است که آنها می خورند.
علم موافق است كه غذا می تواند ابزاری قدرتمند برای افرادی باشد كه با افسردگی و اضطراب مقابله می كنند.

هنگامی که جین گرین 14 ساله بود ، هنگام سقوط ، او از مسابقه رقص شیر روی صحنه می رفت.

او نمی تواند بازوها ، پاها یا پاهای خود را احساس کند. او هیستریک گریه می کرد و تمام بدنش داغ بود. نفس نفس می زد. او به مدت 10 دقیقه سیاهی زد و وقتی که آمد ، مادرش او را نگه داشت. 30 دقیقه طول کشید تا ضربان قلب او به اندازه کافی آرام شود تا بتواند نفس بکشد.

گرین یک حمله وحشتناک داشت - اولین مورد او ، اما آخرین او نبود. والدینش او را نزد پزشک بردند ، که او را با اضطراب و افسردگی تشخیص داده بود و نسخه ای از داروی ضد افسردگی را به وی دادند.

"من اوقات خوبی داشته ام ، اما واقعاً امتیازات کمی هم داشتم. گاهی اوقات به جایی می رسید که دیگر نمی خواهم زندگی کنم. "گرین با Healthline اشتراک می کند. ویزیت های بیشتر پزشکان همچنین نشان داد که او تیروئید نامنظمی داشته و به اضطراب جین کمک نمی کند. او در 20 سالگی شروع به دیدن یک درمانگر کرد ، که کمک کرد - اما فقط بسیار.

با خوردن دانه کتان میتوانید افسردگی را تا حد زیادی کنترل نمایید .

در 23 سالگی ، پس از ویزیت بسیار سخت با پزشک خود که به او گفت هیچ کاری درمورد علائم وی وجود ندارد ، جین در مقابل دوستش پاییز بیتس دچار ذوب شد.

بیتز یک متخصص تغذیه بود که با تغییر رژیم غذایی خود بر مشکلات اضطراب خود غلبه کرده بود. او جین را متقاعد كرد كه رژیم خود را تغییر دهد تا ببیند آیا این احساس بهتری را ایجاد می كند یا خیر.

گرین قبلاً رژیم نسبتاً سالم می خورد ، اما شام غالباً غذای ناسالم بود. شکر یک مورد ضروری روزانه بود که در طول روز آب نبات و بستنی در شب وجود داشت.

بیتس دستورالعمل های جدیدی را به سبز داده است: بدون دانه ، لبنیات ، شکر کمتر ، چربی های سالم تر ، مقادیر متوسط ​​پروتئین و از همه مهمتر مقدار زیادی سبزیجات.

گرین از صبح نوشیدن قهوه ضد گلوله را آغاز کرد و به عنوان میان وعده به آجیل رسید ، به ماهی قزل آلا یا همبرگر خانگی که همراه با سبزیجات برای شام بود چسبیده بود و قطعه کوچک شکلات تیره ای را که برای دسر اجازه می داد ، ذخیره می کرد.
گرین درباره این تغییر گفت: "سه روز اول ، من فکر کردم که می خواهم بمیرم."

اما پس از چند روز ، او شروع به افزایش سطح انرژی خود را افزایش داد.

او می افزاید: "من به آنچه نمی توانستم بخورم توجه نکردم. من به این مسئله توجه می کردم که از نظر جسمی احساس خوبی داشته باشم ، و این باعث می شود احساس ذهنی و احساسی بهتر شوم. من متوقف شدم که قله های دیوانه وار از قند پایین نمی آید. من در حال حاضر حرکات روده دارم ، که چنین تأثیری بر روحیه من می گذارد. "

بهترین غذاها برای سلامتی قلب کدامند؟

درباره ورزش و اینکه چگونه شروع کنیم باید بدانیم

فواید غذایی بادام زمینی چیست؟

، ,گرین ,نمی ,اضطراب ,افسردگی ,های ,خود را ,او را ,، اما ,، که ,کرد و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها